Komunikaty

CHRZANÓW - Poszukujemy świadków wypadku drogowego

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 28 września 2020r. około godz. 09:30 tuż przed oznakowanym przejściem dla pieszych na ul. Oświęcimskiej w Chrzanowie (za skrzyżowaniem ul. Oświęcimskiej z ul. Focha).

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo -  Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego. W dniu 28 września br. około godz. 09:00 na wysokości oznakowanego przejścia dla pieszych doszło do zdarzenia drogowego, gdzie pieszy oczekując na bezpieczne przejście został uderzony w twarz najprawdopodobniej lusterkiem przez przejeżdżający pojazd. Kierujący tym pojazdem (najprawdopodobniej był to pojazd ciężarowy z czerwoną karoserią lub czerwonymi elementmi np. burty) nie zatrzymał się i odjechał w kierunku miejscowości Libiąż. 

Osoby, które posiadają informację na temat w/w zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chrzanowie pod nr tel. 47 83 24 255 lub Wydziałem Dochodzeniowo - Śledczym tut. jednostki pod nr tel. 47 83 24 276.

 

Powrót na górę strony