DZIELNICOWI KOMISARIATU POLICJI W ALWERNI

Dzielnicowi KP Alwernia

sierż. Adam Czajka 

Powiat:  chrzanowski
 
zadania priorytetowe:

Rejon boiska sportowego na oś. Chemików w Alwerni dochodzi do zaśmiecania. Zjawisko to występuje notorycznie, najczęściej grupy n/n osób w godzinach wieczorowo - nocnych przychodzą i pozostawiają śmieci. Ponadto  dochodzi do gromadzenia się osób ( głownie młodzieży), które spożywają tam alkohol jak również zaśmiecają to miejsce pozostawiając po sobie porozrzucane butelki po alkoholu oraz papierki po artykułach spożywczych i wyrobach tytoniowych.

Rejon działania: 
Rejon  I Miasto Alwernia
 
Telefon stacjonarny: 

47 83 23 107
 
Telefon komórkowy: 
606864627
 
E-mail:  adam.czajka@chrzanow.policja.gov.pl
 
st.asp. Paweł Kobyłecki

Powiat: chrzanowski

Zadania priorytetowe: Regulice ul. Chrzanowska rejon sklepu spożywczego oraz przejazdu kolejowego gdzie kursują Drezyny Rowerowe. Grupowanie się osób spożywających alkohol, zaśmiecających miejsce publiczne, zakłócających ład i porządek publiczny. Zjawisko to występuje notorycznie. Osoby tam przebywające w dłużej mierze są mieszkańcami miejscowości Regulice, Nieporaz. Swoim zachowaniem demoralizują społeczeństwo negatywnie wpływając na codzienne funkcjonowanie mieszkańców oraz innych osób..

Rejon działania: 
Regulice, Nieporaz, Grojec
Telefon stacjonarny: 
47 83 23 107
 
Telefon komórkowy: 
606864637
 
E-mail: pawel.kobylecki@chrzanow.policja.gov.pl
 
mł. asp. Marek Paliwoda
 
Powiat:  chrzanowski

Zadania priorytetowe: 
  • Rejon sklepu ogólnospożywczego Agro-Centrum  znajdującego się w miejscowości Kwaczała ul. Patelskiego 11. We wskazanym miejscu spotykają się osoby o różnych porach dnia, które spożywają alkohol, zakłócają ład i porządek publicznym oraz zaśmiecają teren przylegający do budynku w/w sklepu. Swoim zachowaniem demoralizują społeczeństwo, stwarzają zagrożenie w ruchu drogowym na ulicy Patelskiego i ulic przyległych, poprzez przechodzenie przez jezdnię w miejscu niewyznaczonym. Społeczeństwo informując o występujących zjawiskach oczekuje podjęcia działań mających na celu  zlikwidowanie  istniejącego problemu.
 
Rejon działania: 
Kwaczała, Rozkochów, Jankowice, Olszyny
 
Telefon stacjonarny: 
47 83 23 107
 
Telefon komórkowy: 
606864652
 
E-mail: marek.paliwoda@chrzanow.policja.gov.pl
 
asp. Grzegorz Moskała
 
Powiat: chrzanowski
 

Zadania priorytetowe: Spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym oraz zaśmiecanie i zanieczyszczanie miejsc przeznaczonych do użytku publicznego znajdujących się przy budynku " Zaczarowany Zakątek" oraz przystanku autobusowego  "Brodła centrum" przy pl. Słonecznym w miejscowości Brodła. Zdiagnozowane zagrożenie występuję w godzinach porannych, popołudniowych i nocnych, uwzględniając wszystkie dni tygodnia. 

 

 
Rejon działania: 
Poręba Żegoty, Brodła, Okleśna, Podłężę, Mirów, Źródła
 
Telefon stacjonarny: 
47 83 23 107
 
Telefon komórkowy: 
606864692
 
E-mail: grzegorz.moskala@chrzanow.policja.gov.pl


st.asp. Michał Strączek


Powiat:  chrzanowski


Zadania priorytetowe: W rejonie parkingu przed sklepem "Wisełka" w Mętkowie na ul. Chechlanej, dochodzi do grupowania się osób spożywających alkohol, zaśmiecających miejsce publiczne, zakłócających ład i porządek publiczny.  Zjawisko to wystepuje głownie popołudniami i wieczorami oraz w weekendy. Osoby tam przebywające w dużej mierze są mieszkańcami miejscowości Mętków, swoim zachowaniem demoralizują społeczeństwo negatywnie wpływając na codzienne funkcjonowanie mieszkańców . 


Rejon działania: 

Babice, Wygiełzów, Zagórze, Mętków

Telefon stacjonarny: 
47 83 23 107
 
Telefon komórkowy: 
606864748
 
E-mail: michal.straczek@chrzanow.policja.gov.pl
 
 
Powrót na górę strony