Kierownictwo

Kierownictwo

inspektor Michał Gamrat
Komendant Powiatowy Policji w Chrzanowie


Inspektor Michał Gamrat urodził się w 1977 r. w Wolbromiu.
Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył również prawo na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie o kierunku zarządzania zasobami ludzkimi.
Służbę w Policji pełni od 1996 roku. Początkowo jako policjant zespołu patrolowo- interwencyjnego w Komisariacie Policji w Bukownie, a następnie asystent Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. Przechodząc kolejne szczeble kariery zdobywał doświadczenie kierownicze na stanowisku Kierownika Nieetatowego Zespołu ds. Wykroczeń oraz Komendanta Komisariatu Policji w Wolbromiu. W latach 2007 – 2017 młodszy inspektor Michał Gamrat pełnił służbę w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie najpierw jako specjalista Wydziału Prewencji, a następnie ekspert Wydziału Kontroli.
8 marca 2017 r. insp. Gamratowi powierzono obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach a powołany na stałe na to stanowisko  został w  1 maja 2017 r.
Z dniem 9 marca 2018r.  zostały mu powierzone obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie, a  25 czerwca 2018r. objął stanowiso Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie.

 

 

 

kom. Arkadiusz SKOWRON
I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie


Urodził się w Oświęcimiu. Jest absolwentem Akademii Krakowskiej, Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie
Służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku w wydziale prewencji KPP Oświęcim.
W latach 2000 – 2007 pełnił służbę w Sekcji Wydziału Ruchu Drogowego KPP Oświęcim.
W latach 2008 – 2011 służbę pełnił w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji Krakowie.
W 2011 - 2016 roku pełnił służbę w Komisariacie Autostradowym Policji w Krakowie.
Z dniem 4 sierpnia 2016 roku zostały mu powierzone obowiązki na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie, a z dniem 16 stycznia 2017 roku  objął stanowiso I Zastepcy Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie.
 

Powrót na górę strony