Zdarzenia drogowe i nietrzeźwi na terenie powiatu chrzanowskiego

Zdarzenia drogowe na terenie powiatu chrzanowskiego

Libiąż. W dniu 05.01.2015 roku około godziny 21.00 na ulicy 11-Listopada w Libiążu  policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji Chrzanowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem marki Simson. Kierujący 25-letni mieszkaniec Gromca był w stanie nietrzeźwym miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.


Libiąż. W dniu 05.01.2015 roku około godziny 23.55 na ulicy Kopalnianej w Libiążu  policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji Chrzanowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem marki Junak. Kierujący 32-letni mieszkaniec Żarek był w stanie nietrzeźwym miał 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.


Libiąż. W dniu 05.01.2015 roku około 15.35 na ulicy Kilińskiego w Żarkach doszło do zdarzenia drogowego – wypadku drogowego, gdzie jak wstępnie ustalono kierujący samochodem osobowym marki Nissan mieszkaniec Gromca lat 44 nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych i na lewoskrętnym łuku drogi wpadł w poślizg i najechał na pieszego mieszkańca Żarek lat 35 idącego prawą strona drogi. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Mieszkaniec Żarek z obrażeniami ciała trafił do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i przyczyn zdarzenia drogowego.  


Chrzanów. W dniu 05.01.2015 roku około 13.20 na ulicy Szpitalnej w Chrzanowie doszło do zdarzenia drogowego – wypadku drogowego, gdzie jak wstępnie ustalono kierujący samochodem osobowym marki Daewoo mieszkaniec Krakowa lat 31 na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki Opel kierowanym przez mieszkańca Libiąża lat 36. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał pasażer samochodu daewoo mieszkaniec Krakowa lat 77, który trafił do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Kierujący trzeźwi. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszelkich okoliczności i przyczyn zdarzenia.