Plebiscyt "Policjant Małopolski Roku 2019" - głosujmy na dwóch kandydatów z powiatu chrzanowskiego

Plebiscyt "Policjant Małopolski Roku 2019" - głosujmy na dwóch kandydatów z powiatu chrzanowskiego

W ramach Plebiscytu "Policjant Małopolski 2019", który trwa od 14 czerca 2019r. do 17 lipca 2019r. do godz. 21:00  organizowanego przez Gazetę Krakowską wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie  mieszkańcy mogą głosować na policjantów, którzy w swojej służbie wyróżnili się na rzecz lokalnej społeczności, umiejętnością łagodzenia sporów bądź  posiadają w sobie niesamowity pokład empatii. 

Głosować można do 17 lipca 2019r godz. 21.00 lub za posrednictwem strony internetowej Gazety Krakowskiej.  Koszt wysłania SMS-a na numer 72355 z  numerem kandydata wynosi 2,46 zł brutto. Jeden wysłany SMS to 1 głos w Plebiscycie na danego kandydata.

Wszystkich zgłoszonych do Plebicsytu  policjantów jak również  wyniki Plebiscytu można śledzić za pośrednictwem poniższego linka: https://gazetakrakowska.pl/p/kandydaci/policjant-malopolski-2019%2C1004631/

Poniżej przedstawiamy Państwu policjantów z powiatu chrzanowskiego, którzy głosami czytelników Gazety Krakowskiej zostali wytypowani do plebiscytu:

asp.szt. Anna Latko - Dzielicowa Komisariatu Policji w Trzebini

 Ania, to jedna z nielicznych kobiet policjantek, która  od poczatku swojej służby tj. od 16 wrzesnia 2002r. spełnia się jako dzielnicowa w Trzebini. Jej mottem przewodnim w życiu zawodowym jest chęc niesienia pomocy mieszkańcom. Jest niezwykle twarda, a jednoczesnie pełna empati za co została doceniona zgłoszeniem do Plebiscytu.

Drugim kandydatem zgłoszonym przez czytelników Gazety Krakowskiej jest:

sierż. szt. Kamil ZiĘba - również Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Trzebini.

Kamil - policjant w służbie od 2011r. zdyscyplinowany, sumienny i dyspozycyjny. Cd czerwca 2019r. obowiazki w zakresie służby obchodowej wykonuje z bardzo dużym zaangażowaniem. Pomimo krótkiego stażu jako dzielnicowy dla mieszkanców dał sie poznac z jak najlepszej strony o czynm świadczy nominoiwanie go do konkursu. 

Na naszych kandydatów można głosowac wysyłając sms:

asp. szt. Anna Latko - KRP.20 na numer 72355

sierz. szt. Kamil Zięba - KRP.19 na numer 72355

 

Zachęcamy Państwa do głosowania.